ویژگی های یک خانه هوشمند چیست؟

خانه ی هوشمند می تواند زندگی را ساده تر و راحت تر کند. چه کسی دوست ندارد از همان جایی که ایستاده حتی کیلومترها دورتر قادر باشد تجهیزات الکترونیکی خانه اش را کنترل کند؟

مزایای یک ساختمان هوشمند به چند دسته تقسیم می شود:مصرف بهینه، ایمنی و امنیت، راحتی و آسایش و کنترل.

بهینه سازی مصرف انرژی: برخی از فن آوری های هوشمند سازی ساختمان به کاهش هزینه های زندگی کمک می کند با ابزاری مانند ترموستات هوشمند و لامپ های هوشمند می توان در مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی کرد.

ایمنی و امنیت: بعضی از ابزار های یک خانه هوشمند در چرخه امنیت خانه قرار می گیرند. با وجود دوربین های امنیتی، سنسورهای حرکتی، روشنایی هوشمند و نوردهی خودکار شما می توانید خانه ی خود را ایمن تر و امن تر کنید.

راحتی و آسایش: تکنولوژی خانه هوشمند وظایف شما را به طور خودکار انجام می دهد. هماهنگی و سازگاری بین اجزای خانه ی هوشمند تجربه ی راحتی را برای شما در زندگی به ارمغان می آورد.

کنترل هوشمند: با هوشمند سازی ساختمان، شما می توانید از هر اتفاقی که در خانه ی هوشمند شما میافتد مطلع شوید و در هر زمان و هر مکان کنترل سیستم در دستان کاربر است تا عملکرد بهتری برای کنترل خانه ی خود داشته باشید.

در نهایت شما از طریق روشنایی هوشمند،  کنترل تهویه مطبوع، پرده برقی هوشمند، هوشمندسازی آبیاری باغچه و فضای سبز، پخش موسیقی، نور، صدا و درجه حرارت هوشمند در سراسر خانه هوشمند خود فضای کاملا راحتی را تجربه کنید.